Menu

Skontaktuj się z nami

Sklep Radomsko - eleganckie koszule męskie

Jeżeli chcesz wyglądać modnie oraz stylowo, koniecznie odwiedź nasz sklep w Radomsku! Na bieżąco aktualizowany asortyment sprawia, że znajdziesz u nas wyłącznie topowe koszule, najwyższej jakości, a ich kroje sprawiają, że nosi się je bardzo wygodnie. Nasze koszule męskie to najlepszy możliwy wybór! Przystępna lokalizacja sklepu gwarantuje łatwy dostęp do asortymentu, który oferuejmy czyli najlpesze koszule męskie w Radomsku!

Koszule Radomsko - stylowy sklep z koszulami męskimi w Radomsku

Jak wybrać odpowiednią koszulę męską?

Data dodania: 13-04-2018

Każdy mężczyzna powinien mieć w swoje szafie choć jedną koszulę. Najlepiej jednak, żeby było ich więcej. Można wtedy dobrać koszulę na każdą okazję.

Przed jej kupnem należy jednak wziąć pod uwagę kilka wskazówek. Na które kwestie więc zwrócić uwagę kupując koszulę męską?



Pierwszą z nich jest okazja. Jeśli potrzebujesz koszuli, którą masz zamiar założyć do garnituru, masz do wyboru 3 podstawowe kolory. Biały, błękitny i bladoróżowy. Koszula na formalne wyjścia powinna być gładka, bez żadnych wzorów i jak najbardziej minimalistyczna.

Jeśli chcesz wyglądać elegancko, ale na luzie to dobrym rozwiązaniem są kolorowe, pastelowe koszule. Mogą być też białe w delikatne wzroki.

Wybierając koszulę męską na co dzień możesz eksperymentować zgodnie z zasadą twojego stylu. Koszule męskie w kratkę świetnie sprawdzą się na domówkę czy codzienne wyjścia.

Następnym aspektem jest fason. Ważne jest, by każdy mężczyzna wybrał koszulę odpowiednią do swojej figury.

Dla szczupłego mężczyzny, który chce podkreślić swoją posturę idealne będą taliowane, tak zwane slim fit. Wyglądają one stylowo i na pewno podkreślą wysportowaną sylwetkę.

Regular to typ koszuli męskiej prostej, takiej która będzie pasować większości mężczyznom, jednakże  lepiej będą prezentować się w niej panowie o szerszej budowie ciała.

Stylowe koszule RadomskoPrzy przymierzaniu koszuli, koniecznie dopasuj jej długość do swojego wzrostu.
Pamiętaj także o mankietach. Nie mogą być za krótkie, ani za długie. Powinny wystawać około 1 cm za nadgarstek.  

Kolejną rzeczą jaką powinno się brać pod uwagę przy wyborze koszuli to kołnierzyk. Dobrze dobrany nie może ,,dusić’’.

Najpopularniejszym i najbardziej klasycznym krojem kołnierzyka jest kent. Jego wyłogi nie są zbyt szeroko rozstawione. Jest to krój, który jest najbardziej uniwersalny, pasuje do większości mężczyzn i na wszystkie okazje.

Button down to kołnierzyk, który przypina się do koszuli za pomocą guziczków. Koszulę z takim kołnierzykiem nosi się raczej na nieformalne okazje.

Koszule męskie Radomsko dla wymagających

Stójka jest kołnierzykiem bez wyłogów, ładnie prezentuje się na smukłych szyjach.
Kołnierzyk włoski czyli cutaway to najbardziej oficjalny krój ze wszystkich. Idealnie łączy się z krawatem. Posiada szeroko rozstawione i dość krótkie wyłogi.
Wybierając koszulę, weź pod uwagę wszystkie wyżej wymienione kwestie, a z pewnością wybierzesz idealną, spełniającą wszystkie wymagania.

 

Koszule Radomsko

A jeżeli szukasz sklepu z koszulami w Radomsku, zapraszamy Cię do siedziby naszego sklepu, która mieści się w Radomsku. Oprócz dużego wyboru koszul męskich będziesz mieć możliwość także przymierzyć i dobrać odpowiedni rozmiar. Zapraszamy do Radomska!